niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.4444444444444 1 1 1 1 1 Ocena 3.44 (9)
DOBRE UBEZPIECZENIE POWINNO BYĆ JAK DOBRY SĄSIAD

W Barlinku od prawie 6 lat funkcjonuje placówka multiagencji ubezpieczeniowej CUK Ubezpieczenia. Zwróciliśmy się do eksperta pana Michała, który podpowiada, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie polis.

 

Jakie są Pana obserwacje odnośnie zakupu ubezpieczeń z perspektywy czasu?

Uważam, że dostęp do ubezpieczeń, powinien być tak samo powszechny, jak do innych produktów. Pamiętajmy, że mówimy o bardzo ważnym obszarze w naszym życiu. Z doświadczenia widzę, że dopiero w momencie szkody większość osób przekonuje się, że warto dokładnie przyjrzeć się temu, co i jak ubezpieczamy. To dzięki eksperckiej wiedzy doradcy w placówce możemy porównać nie tylko ceny, ale i zakresy polisy. 

Na rynku ubezpieczeń jest wiele ofert, dlatego skorzystanie z usług multiagencji takiej jak CUK Ubezpieczenia jest rozsądnym wyborem. Nasi doradcy w placówce porównają wszystkie dostępne polisy na rynku i wskażą najkorzystniejszą. To duża przewaga bowiem na miejscu klienci mogą dopytać o definicje, niuanse, czy programy zniżkowe. Chcemy budować długofalowe relacje, proponując m.in. wsparcie przy wypłacie odszkodowania, czy dopasowując ubezpieczenie do rzeczywistych potrzeb.

  
Na co powinniśmy zwrócić uwagę, kupując ubezpieczenie?

Przede wszystkim ubezpieczenie należy wybierać mądrze, patrząc ze szczytu góry na szeroką ofertę, a nie przez dziurkę od klucza na skrawek propozycji. Pamiętajmy, że ubezpieczenie powinno być jak dobry sąsiad. On jest zawsze wtedy, kiedy go potrzeba. Niestety coraz częściej obserwujemy, że wielu klientów chce iść drogą na skróty, szukając tylko oszczędności. To błąd, bo w momencie szkody przekonują się, że z pozoru tania polisa nie gwarantuje satysfakcjonujących wypłat.

W ofercie CUK Ubezpieczenia posiadamy oferty wszystkich towarzystw dla wszystkich obszarów ubezpieczeń. Zapewniamy ochronę pojazdów, nieruchomości, życia, NNW dla dzieci i wielu innych. Warto wiedzieć, że statystycznie w Polsce przypada 1 polisa na osobę, a aktualne tempo życia i spektrum zagrożeń jest o wiele większe. Proszę zauważyć, że często w cenie niższej niż abonament telefoniczny możemy ubezpieczyć siebie i bliskich.

 

Dlaczego warto przyjść do placówki, zamiast kupować zdalnie?
Mamy świadomość, że nowoczesne technologie ułatwiają wiele spraw. Jednak na zakup polisy składa się wiele zmiennych, zdarza się, że podczas wywiadu klienci zdają sobie sprawę o innych obszarach, które nie były ubezpieczone. Doradca wskazuje realne korzyści, kiedy można zaoszczędzić lub sytuacje, w których warto zainwestować i zyskać korzystniejsze warunki ubezpieczenia.  Bezpośrednia rozmowa z doradcą jest nieoceniona.

 

 

Na terenie kraju funkcjonuje ponad 500 placówek CUK Ubezpieczenia. To Polska firma, która jest na rynku od 20 lat. W Barlinku CUK znajduje się przy ul. Gorzowskiej 69. Zainteresowanych zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30 Dla osób wolących pozostać w domu lub spoza terenu gminy kontakt istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 512 511 291 lub 95 747 27 41.