czwartek 28 marca 2024r.   imieniny: Antoni, Jan, Krzesisław

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
WIEŚCI Z AKADEMII TENISA BARLINEK

2 kwietnia na kortach Tenis Pro w Koszalinie odbył się turniej z cyklu Tenis10. W kategorii pomarańczowej reprezentował nas Igor Kowalewski, który rozegrał świetny turniej i w końcowej klasyfikacji uplasował się na II miejscu.

Młody zawodnik na tym nie poprzestał i w kolejny weekend mogliśmy oglądać Igora na KIA Polmotor Arena w Szczecinie. Był to kolejny świetny turniej w wykonaniu naszego adepta, który pierwszy i z pewnością nie ostatni raz wygrał swój turniej z cyklu Tenis10 w kategorii pomarańczowej.

02.04.2022 r. - II miejsce w turnieju tenis10 w Koszalinie
10.04.2022 r. - I miejsce w turnieju tenis10 w Szczecinie

27 marca na fantastycznym obiekcie dysponującym 18 kortami tenisowymi w Sobocie k. Poznania odbył się turniej Polskiej Ligi Tenisa. Do turnieju w ramach I ligi przystąpiło 24 zawodników, którzy rozgrywali swoje mecze systemem grupowym a następnie najlepsi awansowali do fazy pucharowej. Nasz trener Szymon Bunda prezentował podczas zawodów bardzo dobrą dyspozycję i bez straty seta wygrał cały turniej.