BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2.3809523809524 1 1 1 1 1 Ocena 2.38 (21)
MAJÓWKA Z EMANUELEM LASKEREM

Barlinecki Ośrodek Kultury oraz Gmina Barlinek, zapraszają na „Barlinecką Majówkę z Laskerem”. 1 maja (niedziela), start godz. 12.00, Rynek Miejski w Barlinku. Tego dnia, organizatorzy zapraszają na turniej szachowy o puchar dyrektora BOK Andrzeja Jędrzejaka.

 

REKLAMA

 

W programie także występy artystyczne. Przed publicznością zaprezentują się m.in. uczestnicy Festiwalu Piosenki Dziecięcej, Antoni Płaczek, zespoły Sonata, Romantic oraz Nova Band. Gwiazdą wieczoru będzie „RockOvers”.

Nie zabraknie atrakcji towarzyszących. Będą to m.in. dmuchane zamki, malowanie twarzy, wystawa „Emanuel Lasker w filatelistyce”, stoiska rzemieślnicze i bezpłatne przewozy jachtem po Jeziorze Barlineckim (przygotowane przez KŻ „Sztorm”).

Szczegóły na plakacie.

 

BOK - nadesłane

 

 

Komentarze

-4

Guest

Proszę nie krytykować, Barlinek jest tylko małą miejscowością i naszym skarbem są nasze lokalne zespoły.
Czy nie ma muzykującej młodzieży w Barlinku, która chciałaby się pokazać? Nie ma już rajdów Nordic Walking? Biegi uliczne będą w tym roku?
-14

Guest

To może sam coś wymyśl lepszego ,jak tak krytykujesz.albo nie przychodz .ostatnio nasze społeczeństwo z niczego jest niezadowolone.szkoda

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.