Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ

23 kwietnia, kilka minut przed południem, do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej 2111Z, na odcinku Rychnów - Kinice.

 

REKLAMA

 

Informacji w tej sprawie udzielił nam Zastępca Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. kpt. Piotr Lewandowski:

 

"Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 11:52. Z jego treści wynikało, że na drodze między Rychnowem a Kinicami, samochód osobowy Toyota uderzył drzewo. Po dojeździe na miejsce, służby potwierdziły zdarzenie. Kierującemu, który podróżował sam, na szczęście nic się nie stało i nie wymagał pomocy medycznej. Z pierwszych ustaleń wynika, że zasnął za kierownicą. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG w Myśliborzu oraz zastęp z OSP Rychnów. Na czas pracy służb, droga w tym miejscu była zablokowana".

 

Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia, wyjaśniać będzie Policja. 

 

M.Przybylska 

 

Foto: OSP Rychnów

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.