BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3)
ZOSTAŃ HARCERZEM!

Zapraszamy młodzież w wieku 10-16 lat, na nabór do 6 Drużyny Harcerskiej Sokół im. Edwarda Niesobskiego wchodzącej w skład Harcerskiego Szczepu Puszczy Barlineckiej. Będziecie mogli zobaczyć czym jest harcerstwo, czym się zajmujemy na co dzień, ale przede wszystkim, dlaczego warto wstąpić w nasze szeregi?

 

REKLAMA

Zapoznamy was z podstawami: survivalu, strzelectwa, zwyczajów harcerskich, pierwszej pomocy, a nawet wspinaczki linowej! 

Widzimy się, już w tę sobotę 7 maja, na rynku miejskim o godzinie 12:00.

Na koniec odbędzie się ognisko w parku nieopodal ul. Gorzowskiej (była dzika plaża) więc prosimy zabrać ze sobą kiełbaski.

 

Harcerski Szczep Puszczy Barlineckiej - nadesłane 

 

 

Komentarze

Guest

100% Młodzież Szkól podstawowych powinno należeć do Harcerstwa i kierowana doświadczonymi Pedagogami organizatorami zajęć. tak by uzupełnić wychowanie szkolne i domowe. To zmniejszyłoby znacznie liczbę negatywnych zachowań.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.