sobota 21 maja 2022r.   imieniny: Donata, Jan, Kryspin, Wiktor

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Usługi dźwigowe - StalMaks Krzysztof Gilewicz

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)
GĘSIARKA DO NAPRAWY

Tradycyjnie już, na majówkę uruchamiana jest barlinecka „Gęsiarka”. Po zdjęciu osłon ochronnych, które były założone na okres jesienno - zimowy, stwierdzono jej uszkodzenie. Nie wiadomo jak do nich doszło, a prac naprawczych nie można wykonać ot tak sobie.

 

REKLAMA

Tutaj, wymagane są specjalne procedury. O szczegóły zapytaliśmy w Ratuszu:

 

„Podczas uruchamiania „Gęsiarki" stwierdzono uszkodzenia w strukturze fontanny. Wszelkie prace budowlano-konserwacyjne przy zabytku, muszą być prowadzone pod specjalnym nadzorem i po przeprowadzeniu procedury wyłonienia specjalistycznej firmy. Przed rozpoczęciem prac niezbędne będzie również uzyskanie pozwolenia Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Szczecinie. Dziś nie znamy jeszcze terminu rozpoczęcia prac naprawczych.”

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+14

Guest

Pewnie przetarg wygra firma specjalistyczna za kilkanaście tysięcy, która wyśle przysłowiowego Pana Gienka i zalepi to w pół godziny.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.