sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
EUROPEJSKA NOC MUZEÓW 2022 – ZAPROSZENIE

BOK – Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na Europejską Noc Muzeów 2022. W tym roku, to najważniejsze święto wszystkich europejskich muzeów, w naszym mieście potrwa aż dwa dni.

 

REKLAMA

 

13 maja (piątek) o godz. 9.00, zapraszamy na prelekcję prof. Uniwersytetu Szczecińskiego Radosława Skryckiego. Wykład odbędzie się w sali widowiskowej BOK, a będzie dotyczył jubileuszu 60-lecia Muzeum Regionalnego w Barlinku.

14 maja (sobota), świętowanie będzie miało miejsce na placu przed muzeum, ul. Niepodległości 17. Tam w godz. 16.00 – 18.00, odbędą się warsztaty budowania domków dla kotów, przygotowane przez Fundację Przyjaciele Czterech Łap. W godz. 17.00 – 20.00 zapraszamy na widowisko plenerowe „Zanikające zawody”, natomiast o godz. 18.30 na wyjątkowy koncert Kapeli Podwórkowej „Ferajna Fiera” z Lipian. Nie zabraknie bezpłatnego zwiedzania muzeum, które będzie czynne do godz. 22.00.

Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy. 

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież