BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
TYDZIEŃ BIBLIOTEK - SPOTKANIE Z IWONĄ ŻYTKOWIAK

Wielkimi krokami zbliża się Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Będzie to już XIX edycja, która odbędzie się w dniach 8-15 maja pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”.

 

REKLAMA

 

Z tej okazji Barlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Iwoną Żytkowiak. Spotkanie odbędzie się 11 maja (środa) w Kawiarni Artystycznej BOK, ul. Podwale 9 o godz. 17.00. Patronem spotkania jest Dyskusyjny Klub Książki, a poprowadzi je Agnieszka Kopaczyńska – Moskaluk - redaktorka Radia Gorzów oraz redaktorka naczelna Pegaza Lubuskiego. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu najnowszej książki autorki „Niechciane” wraz z autografem. Wstęp wolny.

Iwona Żytkowiak od urodzenia mieszka i pracuje w Barlinku. Absolwentka polonistyki i studiów filozoficzno-etycznych na Uniwersytecie Szczecińskim, ukończyła studia w IBL PAN. Czas dzieli w miarę na równe części – rodzinę, pracę i pasję (kolejność nie jest przypadkowa). Autorka powieści „Tonia”, „Spotkania przy lustrze”, „Kobiety z sąsiedztwa”, „Tam, gdzie twój dom”, „Dokąd teraz”, „Świat Ruty" czy najnowszej „Niechciane”.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.