Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
1.9166666666667 1 1 1 1 1 Ocena 1.92 (12)
SŁONECZKO ŚWIECI WODA ŚMIERDZI

O zbiorniku wodnym na ulicy Kwiatowej pisaliśmy już kilkakrotnie. Przypomnijmy, że okoliczni mieszkańcy skarżą się na smród, jaki się wydobywa z niego w czasie upałów. Jakby tego było mało, zdarzają się zalania piwnic, kiedy wody w nim przybywa.

 

REKLAMA

 

Po raz kolejny więc zapytaliśmy w barlineckim Urzędzie Miejskim, co zamierza w tym temacie zrobić? 

Burmistrz Dariusz Zieliński informuje:

 

„Zbiornik pełni rolę naturalnego zbiornika retencyjnego zbierającego nadmiar wód opadowych z okolicznego terenu. W ulicy funkcjonuje sieć kanalizacyjna, która odbiera zarówno ścieki sanitarne jak i wody deszczowe tzw. „sieć ogólnospławna". W przypadku ponadnormatywnych deszczy nawalnych sieć może nie być w stanie odebrać wód opadowych i istnieje ryzyko „cofki" ścieków do ww. zbiornika. Pragnę zapewnić, że sprawa jest monitorowana. Ponadto informuję, że po zakończeniu prac projektowych dot. „Budowy obejścia miejscowości Barlinek w ciągu drogi wojewódzkiej nr 151 - etap II" Gmina zleci przygotowanie koncepcji projektowej, która wskaże szczegółowe przyczyny problemu i sposób jego rozwiązania.”

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

+10

Guest

Ale ci sami mieszkańcy nie mogą wyciagnac tej opony? Odstawić kolo kosza żeby została uprzątnięta przy wywozie lub sami wywieźć? No tak śmierdzi ale opona to do dekoracji. Najlepiej czekać az wszystko się samo zrobi i narzekać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.