BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1.8 1 1 1 1 1 Ocena 1.80 (10)
BOK ZAPRASZA NA DZIEŃ DZIECKA

Barlinecki Ośrodek Kultury i Gmina Barlinek, zapraszają wszystkie dzieci na imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Spotkajmy się 1 czerwca na Rynku Miejskim! Startujemy o godz. 16.00. W programie koncerty i występy artystyczne, pokaz magika oraz spektakl teatralny.

 

REKLAMA

 

Nie zabraknie animacji, dmuchanych zamków, zabaw sportowych i dużych klocków. Imprezie będzie towarzyszyła zabawa z ISF Pogoń Barlinek, która odbędzie się o godz. 17.00 na Orliku przy ul. Leśnej. Kilka dni wcześniej, 29 maja KŻ „Sztorm” zaprasza dzieci na darmowe rejsy po Jeziorze Barlineckim (start godz. 11.00 – ostatnie wejście godz. 15.00).

Szczegóły  na plakacie.

 

BOK - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.