piątek 12 sierpnia 2022r.   imieniny: Bądzisław, Klara, Lech

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
3.75 1 1 1 1 1 Ocena 3.75 (4)
KRYMINAŁKI

Pechowa dla dwóch mieszkańców gminy Barlinek, okazała się data 13. maja br. (piątek). Zostali on złapani na tzw. gorącym uczynku podczas włamania do pomieszczeń gospodarczych, z których próbowali ukraść elektronarzędzia o wartości 1.100 zł. Policjanci skradzione mienie odzyskali w całości. Złodziejom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

REKLAMA

 

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Barlinku, znaleźli na terenie jednej z posesji w gminie Barlinek tytoń bez znaków akcyzowych. Jego właściciel odpowie teraz przed sądem za czyn karno - skarbowy, czyli tzw. paserstwo akcyzowe.

 

Policjanci KP w Barlinku zatrzymali mieszkańca gminy Barlinek, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją rodziną. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Sprawą zajmie się teraz sąd. 

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.