BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
XXI MISTRZOSTWA BARLINKA W KRĘGLE - ZAPROSZENIE

W sobotę 04 czerwca o godz. 18:00, startują 21. Mistrzostwa Barlinka w kręgle. Odbędą się one w Bowling Barze przy ulicy Gorzowskiej 63b. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona.

 

REKLAMA

 

Przypomnijmy, że w 2021 roku, jubileuszowe 20. Mistrzostwa Barlinka w Kręgle, wygrał Konrad Grygocewicz. Drugi był Paweł Stadnik a trzecie miejsce na podium należało do Jarosława Koniecznego. Wówczas też, w turnieju wzięło udział 28 zawodników w tym 2 Panie. Mamy nadzieję, że w tym roku zawodniczek będzie znacznie więcej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

Zapisy graczy przyjmowane są pod numerem telefonu - 534 371 872.

 

Bowilng Bar – nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.