BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
POMOC DLA MAĆKA

W niedzielę  05 czerwca w kościele pod wezwaniem św. Wojciecha w Barlinku po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się krótki koncert Chóru HALKA. Koncert ten dedykowany jest Maciejowi Wolaninowi, który w ubiegłym roku uległ wypadkowi i wymaga kosztownej rehabilitacji.

 

REKLAMA

  

Maciej jest członkiem zespołu muzycznego towarzyszącemu chórowi. Swoją grą na gitarze wspierał również scholę "Wojtusiowe nutki" przy parafii św. Wojciecha.

Po koncercie oraz po wszystkich Mszach świętych w tym dniu, członkowie Chóru HALKA będą zbierać do puszki datki na pomoc w leczeniu Maćka.

Dziękujemy za każdy dar serca w tej trudnej sytuacji.

 

Zarząd Stowarzyszenia Chóru HALKA - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.