Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 czwartek 28 marca 2024r.   imieniny: Antoni, Jan, Krzesisław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
3.3 1 1 1 1 1 Ocena 3.30 (10)
QUADEM PO ŚCIEŻCE ROWEROWEJ

Quady już kilka lat temu, zyskały bardzo dużą popularność. Niestety, nie raz poruszaliśmy temat pojawiania się tych pojazdów m.in. w lasach i na polach. Kiedy tylko zrobiło się ciepło, ponownie pojawiły się na ulicach. I właśnie tutaj pojawił się problem.

 

REKLAMA

  

Poruszanie się quadem, dozwolone jest tylko po drogach publicznych i oznaczonych oraz w strefie ruchu i zamieszkania. Nie można jeździć po lasach, plażach czy też drogach dla rowerów, a zdjęcia nadesłane przez naszego Czytelnika wyraźnie pokazują, że łamane jest prawo.

Na fotografiach wykonanych na ścieżce rowerowej, widać quada i kierowcę, który porusza się między pieszymi i rowerzystami. Jak napisał do nas Czytelnik „Kierujący quadem jeździł w najlepsze po ścieżce z uśmiechem na ustach”. Od siebie dodajmy, że jakiś czas temu także na ścieżce rowerowej, motocyklista potrącił rowerzystkę. Nikogo nic to nie nauczyło?

 

Jacek Słomka  

 

Foto: Czytelnik - dziękujemy

 

Komentarze

+2

Guest

Quady jeżdżą teraz przy cmentarzu,na nowym terenie rekreacyjnym.Najpierw grupka młodych chodziła tam przy cmentarnym murze z głośnikami na ful, potem ów pojazd warczał co niemiara.Mają tam teraz ci co mieli spoczywać w pokoju zero spokoju
+4

Guest

Cytuję Guest:
*** głupot że po lasach jeżdżą i psują drogi. Popatrzcie się na LKT jak ciągają po 30kubików drzewa na raz i całe drogi rozwalone przeorane jak czołgiem wtedy jest okej .

Wiekszych glupot nie czytalem. Malo tego, drogi lesne sa przeznaczone dla maszyn lesnych zeby wywozily na nie drewno, a stamtąd zabierane sa przez ciezarowki. To nie sa drogi dla kowalskiego zeby w niedziele rowerkiem sie przejechal.
+10

Guest

Moze ktoś zajmie sie lepiej tymi straszydłami w mieście mowa o samochodach z reklamami skup aut
Stoja poobijane na wjezdzie i wyjezdzie z miasta i górnego tarasu koło Biedronki
szyby powybijane .
Jak to się ma do zarzadców miasta czy parkingów marketowych dlaczego nie pogonia tych reklamowych darmozjadów biznesy rbie ale reklame to najlepiej zadarmi i miejsca zajmowac po naszym miescie
Tragedia nic wiecej
-2

Guest

*** głupot że po lasach jeżdżą i psują drogi. Popatrzcie się na LKT jak ciągają po 30kubików drzewa na raz i całe drogi rozwalone przeorane jak czołgiem wtedy jest okej .
+11

mówi jak jest

Cytuję Guest:
Quadem po lasach nie wolno bo niby niszczą drogi itd. a co robią z drogami samochody co wożą drewno?tego nie widzą

samochody co wożą drewno jeżdżą drogą. A quadowcy, crossowcy jeżdżą gdzie się da, a nawet tam gdzie się nie da. Więc to nie to samo.
-4

Guest

Cytuję Guest:
Wszystko co generuje nadmierny hałas powinno być dyskryminowane!

A co auta nie robią hałasu? Ciężarówki nie robią hałasu? Bahory na placach nie robią hałasu? Ja wiem najlepiej się *** do kogoś na motorze czy quadzie czy crossie jak się samemu nie ma..
-5

Guest

Żaden dowcip ja nie mam samochód a gmina i państwo buduje drogi za moje pieniądze i to jest ok? co do quadów to nigdzie jeździć nie wolno bo w mieście za głośno w lesie rujnują ściółkę i płoszą zwierzęta (*** prawda wystarczy jechać po wyrębie lasu zobaczyć jak wygląda las obraz nędzy i rozpaczy ) a mnie się wydaje że żal *** ściska tym co ich nie stać na taki pojazd . Ps myśliwi i leśnicy mogą jeździć po lasach oni nie płoszą zwierząt i nie rozjeżdżają ściółki ha ha .....

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież