BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)
POROZMAWIAJMY O OCHRONIE ŚRODOWISKA

Lions Club Barlinek, zaprasza na wykład „Zrównoważony rozwój – misja Lions Club Barlinek International, w ramach współpracy polsko – niemieckiej na płaszczyźnie kulturowej oraz rozwój świadomości obywatelskiej w zakresie zmian nawyków dotyczących ochrony środowiska”.  09 czerwca (czwartek) godz. 18.00 – Feel Good Cafe, ul. Jeziorna 14. Wstęp wolny.

 

REKLAMA

 

Prelekcję poprowadzi dr Johann Schreiner, który jest byłym dyrektorem Akademii Ochrony Środowiska im. Alfreda Toepfera w Schneverdingen. Obecnie wykładowca nauk przyrodniczych na Uniwersytecie w Lueneburgu.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach obchodzonego w tym roku 20-lecia istnienia klubu Lions Club Barlinek.

 

Club Barlinek - nadesłane

 

 

 

Komentarze

+2

Guest

Jakoś nie przypominam sobie, aby Barlineccy Lionsi, choć raz jeden zabrali głos ws. zmasowanej wycinki drzew w okolicznych lasach, także doskonale widać jak zależy im na ochronie przyrody w Puszczy Barlineckiej - ot pusta propaganda pod publiczkę i nic więcej.
+1

Guest

Lions Club - serdeczne podziękowania i uznanie dla waszego zaangażowania . Pokazujecie , że w tych dziwnych czasach jest miejsce na bezinteresowną pomoc . Po prostu BRAWO

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.