BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)
DZIEŃ DZIECKA Z POGONIĄ!

Zapraszamy wszystkie dzieci z miasta, te małe i duże na największy TOR PRZESZKÓD przygotowany przez trenerów POGONI na stadionie głównym. Zaczynamy w sobotę o godzinie 11.00, obuwie tylko z płaską podeszwą.

 

REKLAMA

 

Po torze sprawnościowym przeniesiemy się ze stadionu na obiekty AKADEMII TENISA BARLINEK, na korty tenisowe, gdzie będą na Was czekać dmuchane zamki, zjeżdżalnia, bramka celnosciowa. Trenerzy Pogoni i Akademii Tenisa wspólnie zorganizują konkurencję sportowe z nagrodami. Dla wszystkich uczestników DNIA DZIECKA przewidziany jest słodki poczęstunek oraz grill.

Liczymy na Waszą obecność, każdy znajdzie coś dla siebie! Przypominamy również o meczu seniorów Pogoni z Osadnikiem Myślibórz o godzinie 17.00. WSZYSCY NA DERBY!!!! My też tam będziemy!

 

ISF Pogoń Barlinek – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.