Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 2.14 (7)
PRACE NA PŁYCIE BOISKA

Przez co najmniej trzy tygodnie, począwszy od 14 czerwca, obowiązuje zakaz wchodzenia na płytę boiska przy ul. Sportowej 2. Nie będą się tam odbywały żadne mecze, treningi i inne imprezy. Przez ten czas, miejsce to musi odpocząć. Dlaczego?

 

REKLAMA

 

Jak powiedział nam prezes PGK sp. z o.o. Zbigniew Blezień, właśnie dziś, rozpoczęły się prace przy piaskowaniu trawy, aeracji i szczotkowaniu płyty boiska Stadionu Miejskiego im. Bronisława Bagińskiego. Koszt tych zabiegów to 5400 brutto. Dodatkowo, należy też doliczyć zakup 50 ton piasku.

Pod koniec maja, podobne prace, zostały przeprowadzone na euroboisku im. Alfreda Pluszczyka. Tam wykonano czyszczenie mechaniczne nawierzchni z zanieczyszczeń stałych, spulchnienie górnej warstwy wypełnienia, dosypanie granulatu, końcowe szczotkowanie oraz podklejenie sztucznej trawy w miejscach, gdzie powstały ubytki. Prace pielęgnacyjne na dolnym boisku, kosztowały 9000 zł brutto.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+7

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
A jakie tu się odbywają imprezy oprócz meczy ?

Biegi - Puchacza, wokół jeziora Barlineckiego. To się odbywało między innymi.No tak biegi ale tylko na bieżni, a na murawę nie wolno wchodzić
+2

Guest

Cytuję Guest:
Boisko utrzymywane jest z naszych podatków i powinno być do dyspozycji miasta i społeczności. Dzieci nie mają gdzie trenować, wszystko pozamykane, wszędzie na osiedlach zakazy gry w piłkę. To boisko stoi puste podczas gdy gdyby ktoś tam na górze pomyślał mogłoby się fajnie przysłużyć społeczności a tak stoi puste. Jedyne eventy to mecze okręgówki. ŻENADA.Kompletnie nie masz pojęcia, na czym polega wykorzystywanie stadionów miejskich. Podaj mi jeden przykład stadionu miejskiego, na który można sobie po prostu wejść i pokopać piłkę? Orliki są do trenowania dla dzieci. Społeczność może korzystać poprzez bieganie wokół bieżni, co jest standardowym wykorzystaniem stadionów w Polsce.

Ludziom nie dogodzisz. Zamiast przysrywać o stadion, spytajcie burmistrza, gdzie pieniądze na sport? Co sensownego zrobił z rozwojem turystyki w mieście? Dlaczego miasto ma złą opinię, jest zaniedbane, bez perspektyw? Burmistrz to człowiek widmo, aktywny jest tylko, gdy zbliżają się wybory. W nim upatrujcie problemów, a nie w stadionie i klubie, który ma jeden z najniższych budżetów w lidze, a radzi sobie dobrze dzięki zawziętości wielu sympatyków robiących to charytatywnie.
-4

Guest

Cytuję Guest:
A jakie tu się odbywają imprezy oprócz meczy ?

Biegi - Puchacza, wokół jeziora Barlineckiego. To się odbywało między innymi.
+5

Guest

Boisko utrzymywane jest z naszych podatków i powinno być do dyspozycji miasta i społeczności. Dzieci nie mają gdzie trenować, wszystko pozamykane, wszędzie na osiedlach zakazy gry w piłkę. To boisko stoi puste podczas gdy gdyby ktoś tam na górze pomyślał mogłoby się fajnie przysłużyć społeczności a tak stoi puste. Jedyne eventy to mecze okręgówki. ŻENADA.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.