BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 30 stycznia 2023r.   imieniny: Adelajda, Maciej, Marcin

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.2941176470588 1 1 1 1 1 Ocena 4.29 (17)
LETNIA BIESIADA PEŁCZYCKA 2022

Burmistrz Pełczyc, Rada Miejska w Pełczycach oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach serdecznie zapraszają 08-09 lipca na Letnią Biesiadę Pełczycką. Wystąpią m.in.: DUBSKA, FORSAL, NADMIAR, DAJ TO GŁOŚNIEJ, POWER PLAY, KULT, ANNA WYSZKONI.

 

REKLAMA

 

 

Dodatkowe atrakcje: wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne i handlowe, animacje dla dzieci, pokaz fajerwerków. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

 

GOK w Pełczycach - nadesłane

 

LETNIA BIESIADA PEŁCZYCKA 2022

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
U mnie w pracy wystosowano petycję :lol: żeby zmianę nocną zacząć od niedzieli,bo w piątek chcą na biesiadę do Pełczyc :-) Barliniacy...

Podpisałeś? Podpisałeś to nie marudź :)
+12

Guest

U mnie w pracy wystosowano petycję :lol: żeby zmianę nocną zacząć od niedzieli,bo w piątek chcą na biesiadę do Pełczyc :-) Barliniacy...
-15

Guest

Przepraszam imprezki się robi a mieszkańcy wody pragną gdy tylko ciepło się robi tak rządzi burmistrz nie ma się w czym nawet umyć tak się bawią Pełczyce kosztem swoich mieszkańców
+28

Guest

Cytuję Guest:
Szanowni zarzadzajacy Barlinkiem zapytajcie się Burmistrza Pełczyc jak się robi takie imprezy. Nie stety jest strasznie przykro jak się na to patrzy co się dzieje w naszym miasteczku

Zapytajcie też, jak robi się dobra plażę, ładne parki i ścieżkę rowerową która omija całe miasteczko. Można mieć skormniejszy budżet i robić dobrze? Bo tu wydaje się tylko na pierdoły.
+35

Guest

Proszę naszych włodarzy o przeczytanie programu i zapoznanie się z listą artystów zaproszonych do Pełczyc i następnie o przemyślenie tego co nam Barliniakom oferujecie. Wyrażenie "żałosna impreza" będzie chyba tutaj najbliższe.
+42

Guest

Tym co wyróżnia pozytywnie festyn pełczycki jest świadomość i zaangażowanie organizatorów. Zaproszenie wykonawców z różnych gatunków muzycznych (podkreślenie tego na plakacie!) jest oznaką wykonywania swojej pracy przez dom kultury z pasją i profesjonalizmem. Nie tylko o budżet tu chodzi...
+47

Guest

Szanowni zarzadzajacy Barlinkiem zapytajcie się Burmistrza Pełczyc jak się robi takie imprezy. Nie stety jest strasznie przykro jak się na to patrzy co się dzieje w naszym miasteczku

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.