Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (2)
ODDZIAŁ INTERNISTYCZNY ZAWIESIŁ DZIAŁALNOŚĆ

Do 19 lipca br. oddział chorób wewnętrznych Szpitala Barlinek sp. z o.o., zawiesił swoją działalność. Pacjenci nie są diagnozowani i leczeni zarówno na parterze jak i pierwszym piętrze (odcinek męski i odcinek damski).

 

REKLAMA

 

Jak udało nam się dowiedzieć, związane jest to z brakiem lekarzy. Po tym terminie, jak zapewnia prezes lecznicy Marek Stankiewicz, oddział dalej będzie przyjmował chorych. Do tego też czasu, na wspomnianym oddziale, prowadzone będą drobne prace remontowe. 

 

Jacek Słomka

  

Komentarze

+6

Guest

Jak przecięcie wstęgi to burmistrz i i przewodniczący i zaraz fotki i internet i jest fajnie.
Jak poważne kłopoty i sprawy to włodarzy brak . Złe czasy dla Barlinka i pozostaje pytanie - czy można to co popsuli jeszcze naprawić.
+8

Guest

Przykro jak się patrzy na szpital w Barlinku co nie poszło tak, gdzie był burmistrz gdzie byli radni, Prezes szpitala spotykał się na komisjach zdrowia, na sesji i co przez parę lat nic kompletnie nie poszło do przodu, tylko na sesji dawali kasę tylko pytanie na co i dla kogogo
+16

Guest

Będzie to co z dziecięcym, przychodzą młodzi lekarze,tylko na początku podcina im się skrzydła .Tak było z pediatrami też. Wewnętrzny to zatrzymał się w czasie,tam nikomu na niczym nie zależy, tylko kasa się liczy nie dobro człowieka.Prezes to tylko gada kończy się kadencja jakoś zleci tyle
+13

Guest

Gratulacje dla prezesa , on będzie ostatnim pracownikiem szpitala a potem upadłość , nie myślałem że będę krzyczeć "komuno wróć!!".
+11

Guest

No to ciekawe jak się żartuję tym smrodem z HACONU gdzie mnie karetka zawiezie pewnie do ...... Gdzie Barlinek bez smogu może ktoś wie gdzie uderzyć żeby coś z tym smrodem zrobić bo dziś dzień ojca a już drugi raz śmierdzi.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.