Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
ZAPALIŁ SIĘ PO UDERZENIU W DRZEWO

23 czerwca w godzinach wieczornych, na DW151 doszło do zdarzenia drogowego, w którym brał udział jeden samochód osobowy. Informacji w tej sprawie udzielił nam Zastępca Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. kpt. Piotr Lewandowski.

 

REKLAMA

 

23 czerwca o godz. 21.50, do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na 107 km drogi wojewódzkiej 151. Kierujący samochodem osobowym uderzył tam w drzewo. W wyniku uderzenia, doszło do zapłonu w komorze silnika. Kierujący podróżował sam. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Samochód nie znajdował się na pasie jezdni, a poza nim. W pobliżu ścieżki rowerowej w kierunku Pełczyc. Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia, badać będzie Policja. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+4

Guest

Policja będzie badać przyczynę wypadku? Oni nawet nie przesłuchali i nie spisali danych rowerzysty i motocyklisty którzy byli naocznymi świadkami, to oni jako pierwsi ruszyli z pomocą i wezwali odpowiednie służby. ***
+13

Guest

O mało nie doszło do tragedii..... przed uderzeniem w drzewo o mało nie staranował rowerzysty i motorowerzysty . Prędkość na tym odcinku jest bardzo często przekraczana przez kierowców , chyba z tej górki na Pełczyckiej tak się rozpędzają. Dojazd z rodziną rowerami do ścieżki to tragedia.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.