BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 3.71 (7)
KAMIL JUŻ NAD MORSKIM OKIEM!

Kilka miesięcy temu założył sobie, że pobije rekord Polski. W czym? W projekcie „Północ Południe Pieszo”, czyli 730 km pieszo wzdłuż naszego kraju. Chciał to zrobić w 28 dni, maszerując z pełnym ekwipunkiem na plecach. Kamil Gwoździk, znany z wielu akcji charytatywnych, kiedy swoim udziałem w zawodach czy też różnych działaniach wspierał ciężko chorych, tym razem zrobił coś dla siebie. 

 

REKLAMA

 

Ciężko trenował by dokonać prawie niemożliwego. Ale dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, co już nie raz udowodnił.

01 czerwca wyruszył z Jastrzębiej Góry. Szedł w deszczu, pełnym słońcu, dodatkowo z 16 kg na plecach. Trasa wiodła przez pola, lasy, miasta, krótko mówiąc była bardzo, ale to bardzo zróżnicowana. Po każdym dniu, w którym pokonywał dziesiątki kilometrów, nocował w świetlicach, salach wiejskich, remizach OSP, szkołach. Schronienia udzielali mu sołtysi i mieszkańcy miejscowości, do których docierał. Po drodze odwiedzał burmistrzów i prezydentów miast, którzy gratulowali mu i życzyli powodzenia w dążeniu do celu. Spotkał też pewnego chłopaka, który przeszedł z nim kilka kilometrów i wspólnie dotarli do Łodzi. Dalsza część trasy to zachwyt Krakowem, Zakopane i nareszcie to, na co czekał nie tylko Kamil Gwoździk, ale też wszyscy, którzy go wspierali i mocno dopingowali.

Zakładał, ze zrobi to w 28 dni. Jakże się mylił. Dziś minął 25 dzień, a Kamil jest już na mecie, czyli nad brzegiem Morskiego Oka w Tatrach!

Kilometrów wyszło jednak znacznie więcej, bowiem ponad 800, co daje się odczuć fizycznie. Jednak myśl o spełnieniu się i o celu, który chce się osiągnąć, pozwala zapomnieć o bólu – o czym nie raz wspominał Kamil w swoich codziennych relacjach na fb.

 

"25 dzień, dzień Finałowy zakończony powodzeniem ‼️ 22.56 km. Łącznie 857.33 km. Średnia 34.28km... Nie oficjalnie możemy powiedzieć że Rekord Polski w przejściu Pieszo wzdłuż wynosi 25 dni, Biuro Rekordów musi zweryfikować i zatwierdzić czy wszystko było odbyte zgodnie z regulaminem." - jak czytamy na profilu Kamila.

Kamil – wielkie gratulacje od całej redakcji Barlinek24.pl.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.