BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (1)
MUZEUM ZAPRASZA DO WSPÓLNEJ WYSTAWY

Jak każdego roku, w tym również tradycyjnie, Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza wszystkich Państwa tworzących swoje dzieła sztuki w domowym zaciszu, do wzięcia udziału w Przeglądzie Artystów Amatorów „Barlinecki wernisaż”. Do udziału w wystawie, zapraszamy osoby indywidualne, które ukończyły 15 lat i chcą zaprezentować swój dorobek artystyczny.

 

REKLAMA

Forma i technika prac dowolna - obrazy olejne, akwarele, rysunek, grafika, haft, rzeźba ( bez fotografii, bowiem wystawy fotograficzne, odbywają się w innych terminach). Prosimy jednocześnie, aby prace te były już dostosowane do ekspozycji (na obrazach konieczne zawieszki i jeśli to jest rysunek, oprawiony w ramę). Każda osoba, może wystawić maksymalnie trzy prace.

Wernisaż wystawy, zaplanowany jest na sierpień 2022.

Prace należy składać w Muzeum Regionalnym w Barlinku, ul. Niepodległości 17 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 lipca 2022r.

Kontakt: tel. 95 74 61 889, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., facebook.com/MuzeumBarlinek

Zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie i wystawienie na światło dzienne talentu ukrytego w szafie!

 

Muzeum Regionalne - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.