Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (15)
SOBÓTKA POWRÓCIŁA NA PLAŻĘ MIEJSKĄ

Tradycja, ale jednak z odrobiną nowoczesności. Do tego nas przyzwyczaili już wiele lat temu i nadal robią to po mistrzowsku. Wytykają nam (i słusznie zapewne) nasze błędy, wśród których w tym roku znalazło się m.in. zaśmiecanie Puszczy Barlineckiej i Jeziora Barlineckiego. 26 czerwca, po dziesięciu latach nieobecności, na Plażę Miejską w Barlinku, powróciło Widowisko Sobótkowe, przygotowane przez Teatr Poezji „Wiatrak” oraz Barlinecki Ośrodek Kultury.

 

REKLAMA

  

Ta wyjątkowa noc, pełna cudów i magii, została wyreżyserowana przez Martę Grygier i Elżbietę Chudzik. Nie zabrakło zabawnych dialogów, słowiańskiej muzyki i oczywiście wianków. W spektaklu sobótkowym wystąpili - Kamila Pietrzak-Polakiewicz, Tomasz Polakiewicz, Antonina Polakiewicz, Łukasz Piasecki, Amelia Piasecka, Tomasz Grygier, Nikodem Radzki, Mateusz Drobotko, Zofia Burzyńska, Emilia Rudnicka, Martyna Piłat, Weronika Drobotko, Weronika Egier, Wanessa Sulikowska, Julia Rajch, Lena Warzyńska, Ola Zatowka, Julia Olejnik, Zofia Tośka Żarska, Eugeniusz Skoczylas, Piotr Stanisławski, Marta Grygier, Elżbieta Chudzik i Eryk Egier.

 

M.Przybylska

 

 

Foto: Marek Kupczyński

 

Komentarze

+5

Guest

Widowisko sobótkowe wspaniałe, dużo pracy,ale efekt wspaniały.Gratulacje dla wszystkich uczestników !!! Szczególne podziękowania kieruję do Marty Grygier i Eli Chudzik.Elu to Twój 40 letni Jubileusz, życzę kolejnych i dobrej współpracy.
+3

Guest

Szczere gratulacje dla Wiatraka rewelacja , ale jak to już w zwyczaju włodarze miasta wszystko popsuli, brak ławek , na plaży nie można było kupić nawet wody . Na spektaklu był i burmistrz i dyrektor plaży czy w tej sytuacji nie jest im po prostu wstyd? A wracając do plaży to po prostu dramat z sposobu zarządzania tym obiektem można odnieść wrażenie , że panu dyrektorowi najbardziej przeszkadzają plażowicze i ich potrzeby.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież