BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
III KONCERT NA RZECZ ZWIERZĄT – ZAPRASZAMY

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na III Koncert Charytatywny na Rzecz Zwierząt. 03 lipca godz. 15.00 Rynek Miejski w Barlinku. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

 

REKLAMA

 

Będzie Ochotnicza Straż Pożarna z Mostkowa, pyszne miody z Pasieki Rodzinnej Nieborowiak Kaźmierskich, zaśpiewają Hanka Krajnik i Antoni Płaczek. Nie zabraknie stoiska groomerskiego, wegańskich przysmaków, waty cukrowej, stoiska z karmą dla Waszych czworonogów, warsztatów – tu będziecie mogli wykonać kocie poduszki i domki dla owadów.

Koncert odwiedzi również Fundacja Veterinary Foundation Poland. Będzie też wielka aukcja charytatywna! Tak jak czytacie WIELKA. Co więc będzie można wylicytować? Biżuterię, oryginalne zegary, własnoręcznie wykonane przez młodzież Klubu Samopomocy „Bratek” poduszki, wiejski ser i chleb, vouchery na makijaż permanentny, do złotnika i restauracji, ceramikę i inne ciekawe przedmioty.

Szczegóły znajdziecie tutaj >>>

 

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.