niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
ZAKOŃCZENIE PROJEKTU I ROKU SZKOLNEGO

W dniu 23 czerwca 2022 roku w OSiW OHP w Barlinku oraz w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Barlinku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Przy okazji zakończenia roku szkolnego odbyła się prezentacja i zakończenie w projekcie staży zawodowych pt. „Czas na europejski staż”.

 

REKLAMA

 

Zakończenie roku szkolnego było dobrą okazją do wręczenia nagród i dokonania podsumowań. W spotkaniu wzięli udział koordynatorzy projektu, stażyści, nauczyciele, rodzice, pracodawcy, przedstawiciele władz samorządowych.   

Podczas spotkania zaprezentowano założenia i cele projektu. Podkreślono jak ważną rolę odgrywa dobre przygotowanie zawodowe, przedstawiono główne założenia projektu, wręczono nagrody z certyfikatami. Spotkanie było okazją do podsumowania działań i omówienia rezultatów projektu. Organizatorzy projektu oraz wychowawcy zachęcali uczestników stażu do wytrwania w nauce zawodu.

Spotkanie było okazją do wyróżnienia najlepszych stażystów oraz uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce w minionym roku.

Uczestnicy staży zawodowych przyznali, że wyjazd zagraniczny pomógł im nabrać pewności siebie i utwierdził w przekonaniu o trafnym wyborze zawodu. Wyjazd był także inspiracją do nauki języka obcego.

Projekt finansowany jest z PO WER i realizowany na zasadach programu Erasmus+.

 

Tekst: Leszek Ślepowroński
Zdjęcia: Magdalena Horla

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.