Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
JANOBUSIK ZAWIEZIE CIĘ NA JANOWO

Barlinek jest bardzo atrakcyjnym miastem. Ma do zaoferowania wiele, zarówno jego mieszkańcom jak i turystom. Jest ciekawe krajobrazowo i historycznie, a dodatkowo, mieszkają w nim wyjątkowi, otwarci ludzie. Można zwiedzić to wyjątkowe miejsce z pokładu „JanoBusika” i skorzystać z pięknej plaży zlokalizowanej w OW „Janowo”?

Nasz czerwony busik rozpoczął już regularne kursy. Będzie dostępny codziennie (wykluczając dni deszczowe i pochmurne) w godzinach od 12.00 do 17.00.

Odjazdy zaplanowano co 30 minut, a przystanki znajdziecie w trzech miejscach – parking GBS (od strony Parku im. Emanuela Laskera), Rynek Miejski i ul. Gorzowska, przy dawnej hali sportowej. Docelowo, oferujemy kursy do Ośrodka Wypoczynkowego „Janowo” oraz powrót do centrum Barlinka.

 

Bilet za przejazd do Ośrodka Wypoczynkowego „Janowo” to jedyne 3 zł. Bilet powrotny na przystanek przy parkingu GBS to koszt 3 zł. Dzieci od 5 do 10 lat - 1,50 zł w jedną stronę, a maluszki do 5 lat bezpłatnie.

Istnieje też możliwość godzinnego przejazdu turystycznego „Zwiedzamy Barlinek”.  Takie kursy, realizujemy codziennie w godz. 9.00 – 11.00 oraz po godz. 17.00. Maksymalnie, możemy zabrać 13 uczestników. Koszt godzinnego zwiedzania miasta z pokładu „JanoBusika” to 100 zł.

Współpracujemy również z hotelami, pensjonatami i grupami zorganizowanymi. Jeśli chcecie skorzystać z rejsu statkiem po Jeziorze Barlineckim, dowieziemy Was tam bezpłatnie! Dojazd na rejsy w godz. od 9.00 do 11.30 i po godz. 17.00.

 

OW ‘’Janowo’’ - nadesłane

 

JanoBusik

 

[Artykuł sponsorowany]