Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 piątek 26 kwietnia 2024r.   imieniny: Artemon, Klaudiusz, Marcelin

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
PRZYJDŹ NA FESTYN - POMÓŻ KASI

Sołtys Karska Mariusz Biernat wraz z Radą Sołecką, OSP Karsko oraz Ewa Jasińska, zapraszają na festyn „Razem dla Kasi”. 09 lipca (sobota) godz. 15.00 plac zabaw ul. Pionierów w Karsku. Podczas imprezy, będziecie mogli wesprzeć Kasię, która walczy z guzem mózgu.

 

REKLAMA

 

Na wszystkich, którzy odwiedzą festyn, będzie czekała loteria fantowa, wata cukrowa, grill, pajda chleba ze smalcem, domowe ciasto, a wszystko to za datek, który wrzucicie do puszki. Nie zabraknie miętowej lemoniady i dużych skrzydeł. Nie możecie być na festynie? Możecie już teraz wesprzeć Kasię w jej walce.

Kasia pochodzi z Karska, obecnie mieszka w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego. Dziś, bardzo potrzebuje Waszego wsparcia w pokonaniu ogromnej przeszkody, którą jest choroba. O swojej walce napisała tak:

 

Niedługo skończę 27 lat, w tym wieku nikt nie myśli o śmierci… Ja też robiłam plany, miałam marzenia, cieszyłam się z życia. Do czasu, gdy w marcu tego roku wszystko w jednej chwili przekreśliło dramatyczne wydarzenie… Świat się zatrzymał. Niespodziewanie dostałam ataku padaczki, straciłam przytomność. A potem usłyszałam wyrok… Pogotowie zabrało mnie na SOR. Tam od razu zlecono badanie tomografem. Zostałam przyjęta na oddział neurologii, były kolejne badania. W końcu usłyszałam najgorsze, co mogłam usłyszeć – w mojej głowie jest guz! Zmroziło mnie. Nie mogłam w to uwierzyć… Jak to możliwe? Dlaczego teraz, dlaczego właśnie ja? To było straszne przeżycie – usłyszeć taką diagnozę… Potem jednak było tylko gorzej. Okazało się, że guz umiejscowiony jest w prawym płacie czołowym, odpowiedzialnym głównie za ruch i mowę. Operacja jest trudna ze względu na to, że ośrodek ruchu oraz mowy jest zagrożony… Wystarczy mały błąd, a mogę stać się “roślinką”! Z otchłani rozpaczy wyciągnęła mnie nadzieja, którą otrzymałam od doktora Libionki z kliniki w Kluczborku, który specjalizuje się w operacjach w wybudzeniu. Guz jest tak umiejscowiony, że trzeba dołożyć wszelkich starań, aby nie uszkodzić ważnych obszarów. Dr Libionka jest najlepszym specjalistą w Polsce w tego typu operacjach i jest w stanie wyciąć guza bez ubytków neurologicznych! Niestety, nie jestem w stanie sama sfinansować operacji… Mam mało czasu, a kwota do zebrania jest dla mnie po prostu nieosiągalna… Dlatego zwracam się z prośbą do dobrych ludzi – do Was, abyście pomogli mi w tej walce i dali nadzieję na jak najdłuższe życie, na założenie rodziny, realizację pasji… Wierzę, że wiele jeszcze przede mną, że to nie koniec. Za każde wsparcie z całego serca dziękuję.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież