BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)
ZNOWU KTOŚ ROZSYŁA POGRÓŻKI

Kolejne wiadomości o zagrożeniu dla bezpieczeństwa, są rozsyłane po placówkach oświatowych. Tym razem, z resztą nie po raz pierwszy, taką wiadomość otrzymało Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku. Specjalne procedury postępowania w takich przypadkach zostały wdrożone, a na miejsce przyjechała Policja i Straż Pożarna.

 

REKLAMA

 

Dzieci na czas pracy służb, przebywały w bezpiecznej odległości od budynku. O szczegóły zapytaliśmy Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotra Jarosińskiego.

 

„08 lipca o godz. 7:52 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie od dyrekcji PM nr 2 w Barlinku, o otrzymanym mailu z pogróżkami. Punktualnie o godz. 9.00 dzieciom przebywającym w placówce, miały wybuchnąć plecaki. Na szczęście nic takiego się nie wydarzyło, przedszkole zostało przeszukane, nie stwierdzono zagrożenia. Przed godz. 11.00 zakończyły się nasze działania”.

 

Jak się dowiedzieliśmy, takie maile zostały dziś rozesłane kaskadowo do wielu placówek.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+3

Guest

Jakim to trzeba być człowiekiem zeby tak się zabawiać
Tym razem to chociaz pogoda była ale pamietam jak w Październiku bodajze taki alarm i biedne dzieciaczki trzeba zrywać z lezakowania gdzie śpia i nie ma czasy na kompletny ubiór no i dzieci marzna stojac na zewnatrz
Tragedia
20 lat dla takiego to mało w pierdlu
+21

Guest

Pręgierz na rynku w swarny dzień zgniłe pomidory i cuchnące jaja w dłoń, a tak poważnie o co chodzi takiej osobie? Chora czy bez mózgu? Nie ma czym zaistnieć to stwarza zagrożenie dla dzieci. Kara powinna być nieuchronna i znaczna nie ma miejsca w normalnym społeczeństwie dla takich osób!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.