Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
SZKOLENIA BRANŻOWE KADRY KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W OSTRAVIE

12 osób zaangażowanych w kształcenie zawodowe (nauczyciele, doradcy zawodowi, instruktorzy) uczestniczyło w szkoleniach branżowych job-schadowing w Ostrawie w Czechach. Byliśmy tam 5 dni na przełomie czerwca i lipca 2022 w ramach projektu Erasmus+ „Umiejętności bez granic” Realizowanego przez Stowarzyszenie WABAR w Barlinku. Czeski partner to EDUCARE ET LABORA z Ostrawy.

 

REKLAMA

 

W Ostrawie mieli możliwość obserwowania pracy  i prowadzonych zajęć w Czeskich (a właściwie Morawskich) firmach i szkołach. Gościliśmy między innymi w STŘEDNÍ ŠKOLA, Bohumín i Międzynarodowej firmę branży informatycznej TIETO Czech s.r.o. w Ostrawie. Zdobyta wiedza, kompetencje i doświadczenie z pewnością będą przydatne w życiu zawodowym.

W trakcie pobytu w Czechach, korzystaliśmy również z programu kulturowego. W Ostrawie zwiedziliśmy Stare Miasto z ulica Stodolni wieżę widokową w Dolní Vítkovice, ogród botaniczny oraz ZOO, nieczynną już Hutę Dolni Vitkovice. Spacerowaliśmy nad rzeką Ostrawicą, Oprócz Ostrawy, mieliśmy również możliwość zwiedzania przepięknego Olomunca. Nie mogło się oczywiście obyć bez Piva (niealkoholickiego) Knedlików I Kofoli.

Z pewnością pobyt w Czechach był niesamowitą przygodą i doświadczeniem, które będzie miało pozytywny wpływ na rozwój osobisty i zawodowy uczestników.

 

Uczestnicy Projektu - nadesłane

 

   

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież