BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1.5 1 1 1 1 1 Ocena 1.50 (8)
PRZYJDŹ DO MUZEUM – ZBUDUJ HOTEL DLA OWADÓW  

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap oraz Muzeum Regionalne w Barlinku, zapraszają na warsztaty manualne „Związane z pszczołami i innymi owadami”. 13 lipca (środa) godz. 17.00 plac przed Muzeum Regionalnym, ul. Niepodległości 17.

 

REKLAMA

  

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i dziadkami na wspólne budowanie hoteli dla owadów. Na wszystkich będzie czekało mnóstwo fajnej i twórczej zabawy, popcorn, będziecie mogli za darmo zwiedzić muzeum i dowiedzieć się jak dbać o dzikie zapylacze. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy.

 

BOK - nadesłane

 

 

Komentarze

+3

Guest

Może poprostu nie wycinać drzew. Owady będą miały gdzie mieszkać. Natura sama sobie poradzi, jeżeli nie będziemy przeszkadzać, szkodzić.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.