BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1.5 1 1 1 1 1 Ocena 1.50 (8)
MÓWIĄ ŻE LIPIEC I SIERPIEŃ, TO DOBRA PORA NA POTAŃCÓWKI DLA SENIORA

I TAK W DNIU 7.07.2022R. /CZWARTEK/W GODZ.OD 17 DO 21/ W EUROPEJSKIM CENTRUM SPOTKAŃ UL. LEŚNA 1 ODBYŁA SIĘ PIERWSZA INAGURACYJNA POTAŃCÓWKA LETNIA DLA SENIORÓW PRZY MUZYCE NA ŻYWO, DO KTÓREJ PRZYGRYWAŁ PRZYJACIEL SENIORÓW ANDRZEJ GREBASZ.

 

REKLAMA

 

ORGANIZATOREM POTAŃCÓWEK LETNICH DLA SENIORA JEST BARLINECKA RADA SENIORÓW I BURMISTRZ BARLINKA DARIUSZ ZIELIŃSKI.

INAUGURACYJNĄ POTAŃCÓWKĘ ROZPOCZĘLI WSPÓLNYM TAŃCEM BURMISTRZ BARLINKA DARIUSZ ZIELIŃSKI Z PRZEWODNICZĄCĄ BARLINECKIEJ RADY SENIORÓW TERESĄ CZERWIŃSKA.

PRYWATNYM SPONSOREM WSZYSTKICH TYCH POTAŃCÓWEK LETNICH DLA SENIORÓW JEST BURMISTRZ BARLINKA DARIUSZ ZIELIŃSKI. BAWILŚMY SIĘ ŚWIETNIE PRZY DOBREJ I ZNANEJ NAM Z MUZYCE Z MŁODOŚCI.

PANIE BURMISTRZU BARDZO DZIĘKUJEMY ZA SPONSOROWANIE TYCH POTAŃCÓWEK LETNICH, KTÓRE SĄ DLA NAS FORMĄ TERAPII ZDROWOTNEJ.

ZAPRASZAMY SENIORÓW NA KOLEJNE POTAŃCÓWKI LETNIE KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 21.07.2022R/CZWARTEK /W GODZ.OD 17 DO 21 W ECS UL.LEŚNA 1 SIERPIEŃ – 11.08.2022R/CZWARTEK/ I 25.08.2022R/CZWARTEK/W GODZ.J.W.

DZIĘKUJEMY PRACOWNIKOM BOK ZA POMOC W ORGANIZACJI POTAŃCÓWEK ORAZ SENIOROM UCZESTNICZĄCYM W TYM SPOTKANIU.

 

BARLINECKA RADA SENIORÓW I UCZESTNICY LETNICH POTAŃCÓWEK DLA SENIORA - Materiał nadesłany

 

 

Komentarze

+4

Guest

Cytuję Guest:
A może dla młodych jakiś turniej szachowy, warsztaty malarskie i rękodzieła na Delcie, turniej tenisa i piłki plażowej o puchar Burmistrza, …. - młodzież i dzieci to też mieszkańcy Barlinka

Dla młodych jest spalonka i podobne miejsca. Jest daszek, ławki są. Tylko wybrani mają prawo bawić się jak cywilizowani ludzie, na salonach. To przecież elektorat. No i dziwic się ze młodzież nie ma gdzie się podziać.
+12

Guest

A może dla młodych jakiś turniej szachowy, warsztaty malarskie i rękodzieła na Delcie, turniej tenisa i piłki plażowej o puchar Burmistrza, …. - młodzież i dzieci to też mieszkańcy Barlinka
+11

Guest

"Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane."
- w związku z powyższym proszę o usunięcie artykułu ;)
+20

Guest

Wiem
Każdemu bez względu na wiek powinno się zagwarantować jakąś rozrywkę.
Jednak w naszym mieście, z tego co mozna zauważyć tylko "seniorzy" mają zagwarantowane rozrywki, że wsparciem finansowym i organizacją że strony osób powiązanych z urzędem.
A co nasze władze robią dla innych - młodszych, dla młodzieży, dzieci.
Z tego co mozna zauważyć, nie tylko latem po prostu w Barlinku nic dla młodszych się nie robi - a później krzyczy się, że to lub to zostało zniszczone, zdemolowane, spalone
Faktem jest ,że w dużej mierze na zachowanie młodych duży wpływ mają rodzice, jednak "celebryci" z urzędu miejskiego również powinni postarać się o to aby zorganizować coś dla tych młodszych.
Dlatego Barlinek stał się kolejnym " Ciechocinkiem " - a nie tak jak obiecywano, miastem z perspektywami.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.