Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
''RANCZO W DOLINIE PŁONI'' ZAPRASZA NA OSTATNIE PÓŁKOLONIE

To już ostatni dzwonek, by zapisać się na turnus kończący półkolonie na naszym „Ranczu w Dolinie Płoni”. Ten wyjątkowy czas, który spędzicie z nami z dala od miejskiego zgiełku, za to w towarzystwie cudownych zwierząt i nowych kolegów, zaplanowaliśmy w dniach 1-5 sierpnia. Chcecie wiedzieć jakie mamy dla Was propozycje?

Przede wszystkim, zajęcia skierowane są dla dzieci i młodzieży w wielu od 6 lat wzwyż. Czekać na Was będą dmuchańce i prawdziwy hit - tyrolka, owce kameruńskie, które będziemy karmić, weźmiemy udział w grach i zabawach oraz zajęciach sportowych, edukacyjnych i kreatywnych. Zapewniamy, że atrakcji jest dużo, dużo więcej, a bawić się będziemy w godz. 8.00 – 15.00. Wszystkim zapewniamy śniadanie i pyszny dwudaniowy obiad.

Doskonale wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego dziecka – zaufało nam już wielu rodziców. Oddając swoją pociechę w nasze ręce, możesz być spokojny o jego zdrowie. Obiecujemy, że gdy wróci do domu, będzie Wam długo opowiadać o najlepszych wakacjach jakie mu kiedykolwiek zafundowałeś!

Chcesz wiedzieć więcej? Już dziś zadzwoń do nas i zapisz swoje dziecko na jedyne takie w okolicy, i niestety ostatnie w te wakacje, półkolonie. Tel. - 531 710 062

 

RANCZO W DOLINIE PŁONI ZAPRASZA

 

Tradycyjnie też, zachęcamy do rezerwacji „Rancza w Dolinie Płoni” na imprezy okolicznościowe, m.in. urodziny, chrzciny, wieczory panieńskie i imprezy firmowe.

 

 

Ranczo w Dolinie Płoni - Twoje idealne miejsce na imprezę!

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów.

 

 

Ranczo w Dolnie Płoni
ul. Fabryczna 15

74-320 Barlinek

tel. 531 710 062

 

 

[Artykuł sponsorowany]