piątek 12 sierpnia 2022r.   imieniny: Bądzisław, Klara, Lech

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4.375 1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (8)
POTĘŻNY POŻAR W LIPIANACH

26 lipca późnym wieczorem, służby zostały powiadomione o pożarze w Lipianach przy ul. Żeromskiego. Ze wstępnych informacji wiadomo, że płonie tam stolarnia. Na miejscu pracują liczne jednostki Straży Pożarnej, w tym Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Lipiany i Przelewice oraz PSP z Myśliborza i Pyrzyc.

 

REKLAMA

  

W działaniach, brali także udział druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, którzy wrócili do jednostki po godz. 4.00 nad ranem. To była pracowita noc dla strażaków, bowiem akcja gaśnicza trwała wiele godzin.

Aktualizacja 27 lipca godz. 10.00 - Jak podaje Głos Szczeciński, zgłoszenie o pożarze wpłynęło o godz. 22.00. W akcji wzięło udział 13 zastępów Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej straży Pożarnej z powiatów pyrzyckiego, stargardzkiego i myśliborskiego. Do działań z naszego terenu zadysponowano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. Stolarnia spłonęła doszczętnie, jak czytamy w informacji opublikowanej przez Głos Szczeciński, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Akcja gaśnicza zakończyła się o godz. 5.38. Przyczyny pożaru będą wyjaśniane.

 

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Mostkowo

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.