Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)
KRYMINAŁKI

Funkcjonariusze Komisariatu Policji z Barlinka zatrzymali kobietę, która prowadziła samochód osobowy pod wpływem alkoholu. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Wcześniej kobieta uderzyła prowadzonym przez siebie autem, inny pojazd na jednej z barlineckich stacji benzynowych. Jakby tego było mało, nie posiadała ona uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz zajmie się nią sąd. 

 

REKLAMA

  

Barlineccy policjanci z zespołu kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające, w postaci marihuany. Obaj odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Za naszym pośrednictwem policja apeluje o kąpanie się tylko w miejscach do tego wyznaczonych, z ratownikami. Przypomina, że kąpanie się po spożyciu alkoholu jest zabronione. Takie postępowanie może doprowadzić do tragedii.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.