piątek 12 sierpnia 2022r.   imieniny: Bądzisław, Klara, Lech

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
ZDERZENIE OPLA Z CIĄGNIKIEM

05 sierpnia przed południem, na drodze Rychnów – Dzikowo, doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brał samochód osobowy Opel i ciągnik rolniczy. Do działań ratowniczych zadysponowano jeden zastęp OSP Rychnów, dwa zastępy JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

 

REKLAMA

 

O szczegóły zapytaliśmy Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotra Jarosińskiego.

 

„05 sierpnia przed godziną 12.00 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu na drodze Rychnów – Dzikowo, samochodu osobowego Opel z ciągnikiem rolniczym. Poszkodowana została jedna osoba, którą zajęli się ratownicy medyczni. Jest to kierowca auta osobowego, który podróżował sam. Kierującemu ciągnikiem nic się nie stało”.

Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia, będą badane przez Policję.

 

Jacek Słomka

 

Foto główne: Krzysztof - dziękujemy

 

Foto: OSP Rychnów

 

05 sierpnia przed południem, na drodze Rychnów – Dzikowo, doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brał samochód...

Opublikowany przez Barlinek24.pl Piątek, 5 sierpnia 2022

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.