Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (2)
PRZYJDŹ NA MECZ PAMIĘCI TOMASZA NOWICKIEGO

Rodzice Tomka, przyjaciele i CRS Pogoń Barlinek, serdecznie zapraszają 07 sierpnia (niedziela) o godz. 16.00 na MECZ PAMIĘCI TOMASZA NOWICKIEGO. Miejsce – Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego ul. Sportowa 2 w Barlinku.

 

REKLAMA

 

Na boisku zagrają m.in. przyjaciele Tomka, jego uczniowie, piłkarze, którzy grali z nim w jednej drużynie i kibice piłki nożnej. Podczas spotkania, wręczona zostanie statuetka dla najlepszego juniora.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i uczczenia pamięci Tomasza Nowickiego.

Wstęp wolny.

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.