BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (6)
AERATOR ZACUMOWAŁ PRZY POMOŚCIE

Blisko trzy miesiące temu, napisał do nas Czytelnik, który zwrócił uwagę na zły stan techniczny aeratora pływającego po Jeziorze Barlineckim. Podczas cieplejszych miesięcy, wiele osób pływa po akwenie rowerkami wodnymi czy też łódkami, i każdy mógł się przyjrzeć urządzeniu z bliska.

 

REKLAMA

  

A z tego bliska niestety widać było, że wystają z niego pourywane, metalowe elementy. Najprawdopodobniej nie ma tam przewodów i według Czytelnika, jest to jedna wielka atrapa aeratora, która nie działa już od dawna.

Na początku tego tygodnia, urządzenie zostało odholowane i stoi przy pomoście przy ul. Sportowej. W związku z tym, zapytaliśmy w barlineckim Ratuszu, czy aerator wróci na miejsce by spełniać swoje zadanie.

 

W odpowiedzi na pytanie dotyczące aeratora na Jeziorze Barlineckim informuję, że ze względu na zły stan techniczny i bezpieczeństwo użytkowników jeziora, został on odholowany do brzegu. Wcześniej wystąpiliśmy o przegląd aeratora do zespołu kontynuującego prace konstruktora maszyny prof. Stanisława Podsiadłowskiego. Wnioski z oględzin potwierdziły, że upływ czasu, wpływ środowiska naturalnego i osób trzecich spowodowały degradację urządzenia. Konieczny jest generalny remont maszyny, aby przywrócić funkcje działania. Szacunkowy koszt naprawy szacowany jest na kwotę ok. 60.000 zł.”

Kiedy urządzenie zostanie naprawione, tego jeszcze nie wiemy.

 

 M.Przybylska

 

AERATOR ZACUMOWAŁ PRZY POMOŚCIE

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 6 sierpnia 2022

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
to już norma w naszym mieście tzn. ratusz zero pracy i gospodarskiego oka , interwencja mieszkańca , no to trzeba coś zrobić. Gdyby zabrakło wody w j. barlineckim urząd też tego nie zauważy. Czy naprawdę radni nie mogą rozliczyć władz miasta ?

a tak w temacie woda - czy ktoś w tym gródku monitoruje poziom wody w jeziorze? Tak nisko dawno nie było
+11

Guest

to już norma w naszym mieście tzn. ratusz zero pracy i gospodarskiego oka , interwencja mieszkańca , no to trzeba coś zrobić. Gdyby zabrakło wody w j. barlineckim urząd też tego nie zauważy. Czy naprawdę radni nie mogą rozliczyć władz miasta ?
+17

Guest

No przecież trzeba wszystko powiedzieć, pokazać. Żadnej kontroli, konserwacji. Postawić i zapomnieć jak ze wszystkim w mieście.
+23

Guest

- a kiedy był ostatnio przegląd techniczny, oględziny , renowacja , bieżący remont ?!!!! stał ,bo stał ! jak się zrobił " złom" to pozostał generalny remont i koszty! Nic nie jest wieczne!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.