BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (6)
DACHOWANIE NA 106 KM

07 sierpnia po południu, na 106 km DW151 (odcinek Barlinek – Pełczyce), doszło do zdarzenia drogowego, w którym brał udział jeden samochód osobowy. Informacji w tej sprawie, udzielił nam Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotr Jarosiński.

 

REKLAMA

  

„Strażacy z PSP Myślibórz oraz PSP Dębno wracając z zabezpieczenia Pol’and’Rock Festival, najechali na zdarzenie drogowe na DW 151. W rowie na dachu leżał samochód osobowy Jaguar. Funkcjonariusze przystąpili do zabezpieczenia miejsca, odłączyli akumulator i poinformowali o tym fakcie stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu. Autem podróżowały cztery osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało”.

Na miejsce udali się też druhowie z OSP Barlinek. 08 sierpnia po raz drugi skontaktowaliśmy się z PSP Myślibórz, by dopytać o kwestie związane z odłączeniem akumulatora. Odłączył go zastęp OSP Barlinek, który postawił też samochód na koła. Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia, będą badane przez Policję.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+7

Guest

Przecież auto jechało od strony Barlinka. Złapał pobocze obróciło uderzył w krawężnik i na dach . Ot cały przebieg zdarzenia
-7

Guest

Ciekawe co było tego przyczyną,bo ja tą drogą 4 razy dziennie jadę ale na pewno coś było przyczyną bo pewnie prędkości taką marką nie dał rady rozwinąć chyba że z góry to tak to sam sobie winien a ja do tego bym obciążył kosztami wszystkich służb ale my se możemy gadać dobrze że tylko tak się skończyło..
+13

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Auto na koła postawiło OSP Barlinek i rozłączyli akumulator

Czy to ważne kto odłączył akumulator? Ważne że nikomu nic się nie stało.


Jak widać, ważne kto pierwszy - nie ważne, że nikomu nic się nie stało. Teraz liczy się by o nas mówili, pisali - kiedyś strażacy pomagali dla idei, z chęci pomocy, teraz nie liczy się pomoc, a to by pisali i mówili. Smutne ale niestety prawdziwe czasy.
+19

Guest

Cytuję Guest:
Auto na koła postawiło OSP Barlinek i rozłączyli akumulator

Czy to ważne kto odłączył akumulator? Ważne że nikomu nic się nie stało.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.