BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KP Barlinek
Barlineccy policjanci zatrzymali pięciu sprawców, którzy próbowali wymusić oddanie 800 zł długu od mieszkańca Barlinka. Policja otrzymała zgłoszenie od kobiety, że jacyś mężczyźni usiłują pobić osobę na jednej z posesji. Szarpali ofiarę za ubranie i wymachiwali bronią żądają pieniędzy od właściciela firmy.

Szybko skierowany na miejsce patrol ustalił, że sprawcy przyjechali do Barlinka peugeotem. W samochodzie policjanci znaleźli ukryte pod siedzeniem kierowcy dwie sztuki broni typu wiatrówka.

Poszkodowany stwierdził, że Jarosław Cz. (lat 47, mieszkaniec Szczecina) chciał od niego pieniądze, które jest mu winien za wykonanie prac budowlanych. Wraz z nim byli Adam P. (lat 16, mieszkaniec Szczecina), który miał mieć broń schowaną pod bluzą za paskiem, Mateusz T. (lat 18, mieszkaniec Międzyzdrojów), Daniel G. (lat 17, mieszkaniec Szczecina) oraz Damian Ł. (lat 16, mieszkaniec Szczecina), który miał drugi pistolet schowany za paskiem.

REKLAMA

Przed przyjazdem patrolu na miejsce zdarzenia sprawcy ukryli broń w samochodzie.

Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Sprawcy zostali poddani badaniom na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykazało u Jarosława Cz. 0,44 promila, pozostali sprawcy byli trzeźwi.

Przedstawiono im zarzut wymuszenie zwrotu wierzytelności. Wszyscy sprawcy przyznali się do przedstawionych zarzutów.

Źródło: gs24.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.