BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
TURNIEJ PAMIĘCI TOMASZA NOWICKIEGO I ALFREDA PLUSZCZYKA – ZAPROSZENIE

CRS Pogoń Barlinek i ISF Pogoń Barlinek, zapraszają na Turniej Pamięci Tomasza Nowickiego i Alfreda Pluszczyka. To wyjątkowe piłkarskie święto, odbędzie się już w najbliższą niedzielę 21 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. Uroczyste otwarcie turnieju godz. 09.00.

 

REKLAMA

  

Pierwsze mecze, rozegrane zostaną o godz. 9.30. Przy ul. Sportowej spotkają się kluby z województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej. Zadanie współfinansowane ze środków gminy Barlinek.

 

Nadesłane – ISF Pogoń Barlinek

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.