BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Święto Miasta i Par Małżeńskich
Uroczyście świętowano nadanie praw miejskich oraz złote i srebrne gody małżeńskie w sobotę, 24 stycznia, w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury. Swoją obecnością tę coroczna imprezę zaszczycili: członek zarządu województwa zachodniopomorskiego Wojciech Drożdż, starosta Andrzej Potyra,

fotorelacja

wiceburmistrz Amelia Pakosz, przewodniczący Rady Miasta Dariusz Zieliński, proboszczowie Andrzej Miś i Bronisław Lose, radni miejscy i powiatowi. Była Królowa Puszczy Barlineckiej. Nie zabrakło par małżeńskich, które w tym roku obchodzą złote i srebrne gody małżeńskie.

Uroczystość rozpoczęła się występami zespołów tanecznych Barlinek – Uśmiechy i Feeling. – Ten jubileusz jest szczególną okazją by się zatrzymać i spojrzec wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu całego waszego małżeństwa – mówiła do zebranych królowa Puszczy Barlineckiej. – Szliście przez życie trzymając się za ręce, zawsze razem, zawsze uśmiechnięci. Życzenia jubilatom, w imieniu swoim i burmistrza Zygmunta Siarkiewicza, złożyła Amelia Pakosz. Życzyła im wszelkiej pomyślności, wszystkiego najlepszego, aby dalsza ich droga przebiegała w szczęściu, radości i wzajemnym zrozumieniu.

REKLAMA

Głos zabrał także ksiądz dziekan Bronisław Lose. – W tym momencie warto sięgnąć wstecz 25 lub 50 lat. – To wtedy ślubowaliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Na pewno w owym czasie nasuwało się wiele pytań. Były to czasy zarówno trudne, jak i miłe. Ale dzisiaj dziękujemy za te lata. – Bo rodzina jest największą wartością na świecie. Zanim doszło do nagrodzenia złotych i srebrnych jubilatów, srebrną odznaką Gryfa Zachodniopomorskiego nagrodzono dwóch barlineckich społeczników: Stanisława Piotrowicza i Radosława Głowackiego.

A wśród tegorocznych srebrnych jubilatów znaleźli się: Lilianna i Jerzy Karowscy, Marii Waldemar Drzewieccy, Ewa i Mirosław Roszak, Urszula i Leon Olik, Ewa i Marek Lisowscy, Janina i Paweł Motuccy, Iwona i Stanisław Nowaccy, Elżbieta i Jacek Kądziela, Maria i Kazimierz Baran, Lilla i Stefan Krzepińscy, Krystyna i Tadeusz Skroccy, Grażyna i Zbigniew Zemlik, Sławomira i Waldemar Bojanowscy, Grażyna i Leszek Kanarek, Barbara i Zbigniew Sulikowscy, Krystyna i Andrzej Wilgoccy, Urszula i Edward Kubiak, Alicja i Zbigniew Hyc, Małgorzata i Zdzisław Kik, Julita i Zygmunt Siarkiewicz, Bożena i Edward Karowscy, Jolanta i Ryszard Jackowscy, Aleksandra i Krzysztof Postolscy, Bożena i Marek Bączkowscy, Halina i Jarosław Lewandowscy, Danuta i Teodozy Jasinowscy, Danuta i Waldemar Kopij oraz Helga i Jan Adamiak. Złote gody małżeńskie świętowali: Teresa i Jan Sufleta, Henryka i Stefan Król, Genowefa i Józef Marczak, Helena i Joachim Szałkowscy, Stanisława i Stanisław Dumeccy, Zdzisława i Kazimierz Łentek, Marianna i Jerzy Szaja, Maria i Zygfryd Ligoccy, Maria i Józef Biedak, Helena i Stanisław Tomczyszyn, Alina i Zdzisław Sieniawscy oraz Maria i Karol Gorwa.
js

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/gody/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.