Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.8571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 3.86 (7)
ULA POŹDZIK I ADA STRADOMSKA NA ZAWODACH W KRAKOWIE

Reprezentacje dziesięciu krajów: Austrii, Bułgarii, Czech, Chorwacji, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji oraz Ukrainy, wzięły udział w pierwszej w naszym kraju imprezie sportowo-integracyjnej w ramach programu Erasmus + Sport. Athletics Unlimited Games Kraków 2022, zorganizowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki, odbyły się w dniach 12-14 sierpnia.

 

REKLAMA

 

W reprezentacji Polski, w kategorii U14, znalazły się dwie zawodniczki z Barlinka (LDK Barlinek, MLKS Lubusz Barlinek) - Urszula Poździk i Ada Stradomska, trenowane przez Piotra Dzięcioła. Dziewczyny z całą reprezentacją w  klasyfikacji generalnej zajęły I miejsce. Ula i Ada brały udział w konkurencjach indywidualnych, zbierając punkty dla Polski, a także w konkurencjach drużynowych, zajmując m.in. II miejsce w rozegranej po raz pierwszy sztafecie 80 x 200m.

Sztafeta 80 x 200m:

  • I m. Rumunia – 38:28,05 ,
  • II m. Polska – 38:46.19, (Czy to nowy rekord Polski?)
  • III m. Chorwacja – 40:06.00.

Uczestnicy imprezy wzięli też udział w warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz warsztatach żywieniowych, przeprowadzonych przez jednego ze sponsorów PZLA.

Jest to ogromne wyróżnienie dla naszych zawodniczek oraz sportowa, niezwykła wakacyjna przygoda.

 

Lekkoatletyka dla każdego Barlinek – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież