Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
SĄSIEDZKIE POŻEGNANIE LATA W MOSTKOWIE – ZAPROSZENIE

Sołtys Mostkowa Roman Wilk wraz z Radą Sołecką, serdecznie zapraszają mieszkańców gminy Barlinek na Dożynki Wiejskie oraz Sąsiedzkie Pożegnanie Lata 2022. 27 sierpnia (sobota) boisko wiejskie w Mostkowie. W programie m.in. występy artystyczne i zabawa ludowa.

 

REKLAMA

 

Dodatkowo, na wszystkie dzieci będą czekały dmuchane zamki i wodne kule, zawody sportowe, konkursy plastyczne, malowanie twarzy, wata cukrowa, słodycze i lody. Tych nieco starszych, zapraszamy na pieczone kiełbaski i domowe ciasto. W trakcie Dożynek, odbędzie się zbiórka na rzecz pogorzelców z Mostkowa. Szczegóły na plakacie.

 

Sołectwo Mostkowo – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.