Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 piątek 29 marca 2024r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
0 1 1 1 1 1
PROFESJONALNY SALON MAKIJAŻU PERMANENTNEGO W BARLINKU 

KL PERMANENT MAKE UP to studio makijażu permanentnego, które powstało z pasji. Moim celem jest zdobić oraz podkreślać to, co jest piękne, ukrywać to, co niedoskonałe. Ideą makijażu permanentnego ma być naturalny wygląd, dlatego jako doświadczona linergistka nie wykonuję prac wbrew sobie. 

Uwielbiam makijaże pudrowe, lekkie, codzienne. Metody pigmentacji jakie stosuję są bardzo delikatne, znacznie płytsze niż przy tatuażu, dzięki czemu makijaż wykonany przeze mnie nie utrzymuje się całe życie. 

Z uwagi na zmieniające się rysy twarzy, proces starzenia czy nawet trendy makijaż permanentny zaleca się odświeżać po około roku do półtora, w celu poprawy kształtu, intensywności lub koloru.

Z JAKICH ZABIEGÓW MOŻESZ SKORZYSTAĆ W MOIM SALONIE? 

Zajmuję się przede wszystkim pigmentacją brwi, ust i powiek wieloma metodami.

Od prawie dwóch lat oferuję również zabiegi rozjaśniające wykonywane jednym z najlepszych removerów na rynku produkowanych w Polsce. Jest to alternatywa dla zabiegów laserowych. W pełni bezpieczna forma usuwania barwnika ze skóry, nie wywołuje reakcji alergicznej oraz nie stwarza ryzyka powstania blizn. 

 

 

Pozostałe zabiegi, z których również chętnie korzystacie to laminacja brwi, lifting rzęs i farbka brwi. A od niedawna także piegi permanentne 🙂

Jeśli zastanawiasz się czy makijaż permanentny jest również dla Ciebie, zachęcam do kontaktu. 

Przed każdą wizytą przeprowadzam szczegółowy wywiad na temat Twojego stanu zdrowia, skóry i Twoich upodobań by mieć pewność, że mogę wykonać dla Ciebie zabieg. Twoje zdrowie jest zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki temu obie będziemy zadowolone z efektu mojej pracy. Chcę byś czuła się u mnie bezpiecznie, z myślą, że oddajesz swoją twarz w ręce specjalisty. 

Pracuję tylko na bezpiecznych, certyfikowanych produktach spełniających wszelkie normy europejskie. Bo Twoje bezpieczeństwo jest również moim. 

Poza zabiegami wykonywanymi przeze mnie zachęcam również do korzystania z zabiegów naszej zaprzyjaźnionej Pani Marty Gulczyńskiej, która na co dzień jest stomatologiem i specjalistą w zakresie medycyny estetycznej w Poznaniu. 

Oprócz studiów wymaganych do zabiegów iniekcyjnych Pani Marta ukończyła także wiele kursów i studia podyplomowe. 

Dzięki temu możemy mieć pewność, że zabiegi takie jak botoks czy mezoterapia są wykonywane bezpiecznymi produktami z apteki. Skradła już serca wielu klientek w Barlinku. Zapraszam, a przekonasz się sama 😉

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w salonie jest możliwość płatności kartą, gotówką lub w dogodnych dla Was ratach. 

 

Zapraszamy serdecznie,

Katarzyna Lachowicz

 

KL Permanent Make Up Studio 
Ul. Sądowa 10A
74-320 Barlinek

Zapraszam do kontaktu: 600 825 303

 

 

Przesuń w bok i zobacz jak wyglądały brwi przed zabiegiem 😉 Technika brwi #magicshading @sviatoslavotchenash @...

Opublikowany przez KL Permanent Make up Wtorek, 26 lipca 2022