BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kałuża 80m długości
Puściły lody i pojawił się coroczny problem naszej wioski - ogromna kałuża, która ma około 80metrów długości! To jest po prostu koszmar dla naszych mieszkańców, ponieważ stwarza niebezpieczeństwo dla ruchu drogowego i utrudnia poruszanie się mieszkańcom przez ten odcinek drogi.

Sprawa była zgłaszana do straży pożarnej celem wypompowania tej wody ale odmówili pomocy ze względu na brak sprzętu specjalistycznego. Przyczyną takiego stanu jest brak kanalizacji burzowej. Prosimy o interwencję w tej sprawie.
Grzegorz

REKLAMA

PS.
Przyłączamy się do Pana Grzegorza i prosimy, aby w tej błotnisto - kałużowej sprawie uzgodnić jakieś tymczasowe lub kompleksowe rozwiązanie.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/kaluze/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.