Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (3)
STUDIO OSIĘDBANIE serdecznie ZAPRASZA DZIECI I DOROSŁYCH

Studio Osiędbanie to wyjątkowe, kameralne miejsce spotkań, które znajduje się przy ulicy Myśliborskiej 1P w Barlinku. Misją tego miejsca jest przywracanie równowagi w codzienności i szukanie wytchnienia od życia w biegu.

Chcemy wspierać zdrowie, rozwój osobisty i dbać o dobre samopoczucie każdego, kto do nas zajrzy i choć na chwilę się u nas zadomowi. Od roku w Studio Osiędbanie prowadzone są zajęcia jogi dla dzieci i dorosłych oraz jogi w chustach.

JOGA W CHUSTACH, inaczej zwana Aerial Jogą to połączenie jogi, akrobatyki i tańca z użyciem chusty przymocowanej do sufitu. Chusta podtrzymuje ciężar ciała podczas wykonywania pozycji jogowych i sprawia, że są one łatwiejsze do wykonania. Doskonale sprawdza się też w figurach pogłębionych i jako akcesorium wspomagające rozciąganie.

 

 

Obecnie w Studio Osiędbanie oprócz zajęć jogi odbywają się również regularnie zajęcia TAI CHI oraz ZUMBY. Cyklicznie organizujemy dla dzieci urodziny z jogą w chustach. W miarę systematycznie zapraszamy na niezwykłe koncerty mis i gongów oraz kursy samoobrony.

Dużą popularnością cieszą się nasze piątkowe warsztaty jogowe dla dzieci, podczas których oprócz samej praktyki jogi dzieciaki robią własnoręcznie mydełka, świeczki sojowe oraz zdrowe słodycze. Dla dorosłych organizujemy spotkania z cyklu JOGU+JEMY, podczas których przygotowujemy wspólnie pyszne jedzonko takie jak na przykład sushi czy zdrowe pasty na chleb, aby promować właściwe nawyki żywieniowe.

 

 

W planach mamy jeszcze wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Pomysłów nam nie brakuje. Dysponujemy dwiema salami o powierzchni 40m2, przebieralnią, toaletą i łazienką oraz zapleczem kuchennym. Jedna z sal wyposażona jest w lustra i mocowania ścienne do baletu czy wszelkiego rodzaju innych zajęć tanecznych. Druga sala wyposażona jest w stoły i krzesła. Chętnie wynajmiemy naszą przestrzeń do najróżniejszych warsztatów lokalnych, wykładów i prelekcji zgodnych z misją Studia Osiędbanie.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Joanna Frey

 

 

Kontakt:  

tel. 697 772 355

FB: studioosiedbanie 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Już od dziś zaczynamy po długiej letniej przerwie 🥰😊🙏🏻Zapisy telefoniczne lub mailowe obowiązują jak na razie tylko na...

Opublikowany przez Studio Osiędbanie Poniedziałek, 5 września 2022