niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)
DACHOWANIE NA DW 151

08 września przed południem, na DW151 doszło do zdarzenia drogowego, w którym brał udział jeden samochód osobowy. O szczegóły zapytaliśmy myśliborskich strażaków. Odpowiedzi udzielił nam Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotr Jarosiński.

 

REKLAMA

 

„O godz. 11:00 na stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło wezwanie do zdarzenia drogowego na 124 km DW151 Barlinek – Gorzów Wielkopolski. Po dojeździe pierwszego zastępu, potwierdzono, że poza jezdnią, na dachu leży samochód osobowy. Kierujący pojazdem, który podróżował sam, opuścił auto o własnych siłach i odmówił kwalifikowanej pierwszej pomocy”.

Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia, będzie teraz wyjaśniany przez policjantów.

 

Jacek Słomka

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.