Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
POŻAR SAMOCHODU

12 września na drodze Barlinek – Strąpie, doszczętnie spłonął samochód osobowy. Informacji w tej sprawie udzielił nam  Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotr Jarosiński.

 

REKLAMA

 

„12 września o godz. 13.37 na stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego. Między miejscowościami Barlinek a Strąpie, paliła się Skoda. Auto spłonęło doszczętnie. Na szczęście nikt w pożarze nie ucierpiał.”

 

Jacek Słomka

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.