BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
''ŚMIECIUSZKA - ŁAKOMCZUSZKA'' DBA O CZYSTOŚĆ W MIEŚCIE

Od 15 września już oficjalnie, „Śmieciuszka – Łakumczuszka” pomaga „Kapitanowi Błyskowi” w utrzymywaniu czystości na ulicach gminy Barlinek. Właśnie tego dnia, odbyło się wręczenie dyplomów i prezentacja drugiej już śmieciarki PGK sp. z o.o., którą udekorowały barlineckie dzieci.

 

REKLAMA

  

Przypomnijmy, że konkurs „Śmieciarka oczami dziecka”, został ogłoszony na początku roku, a przedszkolaki miały za zadanie wykonać rysunek, który będzie zdobił samochody do zbierania odpadów zmieszanych, a także wymyśleć dla tych samochodów nazwy. Inicjatorami zabawy byli Cezary Michalak i Sylwester Łuczak. Zwycięski rysunek oraz nazwę „Śmieciuszka – Łakomczuszka”, dla drugiego samochodu, wykonała Iga Bochra z grupy „Żabki” 6-latki z Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Janiny Porazińskiej w Barlinku.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.