BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
XLI BIEGI LEŚNE IM. JANA DOBACZEWSKIEGO - ZAPROSZENIE

Burmistrz Barlinka, Barlinecki Ośrodek Kultury oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Barlinku, zapraszają 8 października (sobota) 2022r. na XLI Jesienne Biegi Leśne im. Jana Dobaczewskiego.

 

REKLAMA

 

 

Start godz. 11.00, boisko sportowe SP nr 1, przy ulicy Leśnej 10 w Barlinku. Zapraszamy do zapoznania się z mapą biegów oraz regulaminem (pdf).

 

BOK - nadesłane

 

 

 

 

 

Komentarze

+9

Guest

Jako uczeń pana Jana Dobaczewskiego mam tylko dobre wspomnienia o nim. Był on prawdziwym w-fista, dbał o kulturę fizyczna swoich uczniów, angażował się i partycypował w lekcjach wychowania fizycznego. A czasy były trudne i komunistyczne: bieda, szarość, brud, chamstwo, pijaństwo i polska czerwona zaraza.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.